ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

התקנת דשא סינטטי

ראשי / התקנת דשא סינטטי
*החל מ - 110 ש"ח למ"ר לפני מע"מ

דשא סינטטי הפך ללהיט של הגינות בישראל, המלך הבלתי מעורער של הגינות בישראל עקב עלויות תחזוקה זולות, חסכון כספי משמעותי במים ומראה מצוין ואחיד בגינה.

בנוסף, איכות הדשא הסינטטי השתפרה פלאים וכיום ניתן לרכוש ולהתקין דשא סינטטי באיכות גבוהה מאוד, עם אחריות למספר שנים ועם תוצאות מעולות.

התקנת דשא סינטטי איכותי מסוג לוטוס, נפוליאון או אוורסט במחירים מצויינים ובאיכות עבודה שלא ראיתם כדוגמתה. מעוניינים בסוג דשא אחר? אין שום בעיה, תקבלו אותו במחיר מעולה.

*החל מ - 110 ש"ח למ"ר לפני מע"מ

שדרגו את הגינה עם דשא סינטטי איכותי

1
תחזוקה נמוכה
מפחית את הצורך בתחזוקה מתמדת כגון כיסוח, דישון והשקיה, וחוסך זמן ומשאבים.
2
חיסכון בכסף ומים
דשא סינטטי מסייע בשימור משאבי המים מכיוון שאינו מצריך השקיה סדירה וחוסך כסף רב.
3
ירוק כל השנה
דשא סינטטי מבטיח מראה ירוק ומטופח באופן עקבי לאורך כל השנה

לפני ואחרי התקנת דשא סינטטי - הזיזו את החצים

לפני דשא סינטטי אחרh דשא סינטטי

כמה עולה דשא סינטטי?

חשוב מאוד להבדיל בין מחיר של דשא סינטטי הנקנה בחנות ולא כולל עבודת התקנה לבין זה המותקן על ידי איש מקצוע.

דשא סינטטי מומלץ ואיכותי יעלה בסביבות 70-80 ש"ח למטר רבוע בחנות, כמובן לא כולל עבודה. המחיר הזה נכון גם לדשא הסינטטי איתו אנחנו אוהבים לעבוד, דשא נפוליאון המומלץ.

כמובן כי לא כולם בוחרים לרכוש את הדשא המומלץ ביותר ויש כאלו שיסתפקו בדשא סינטטי במחיר של 50-60 ש"ח למטר רבוע. זה כמובן יתבטא בגובה הדשא שיהיה מעט נמוך יותר ועם פחות סיבים, כלומר פחות צפוף.

אנו מייעצים להיזהר מדשאים במחירים נמוכים מדי, כיוון שהם עלולים להוביל לתוצאות לא רצויות. מחיר זול יכול להסתיר איכות נמוכה, בלאי מהיר, חימום גבוה, ובסופו של דבר, עלות גבוהה יותר עקב הצורך בהחלפה מוקדמת. כלומר, תמצאו את עצמכם משלמים יותר, מבלי ליהנות מהיתרונות האמיתיים של דשא איכותי.

התקנת דשא סינטטי מחיר

אם תעשו סקר שוק תגלו שלכל התקנת דשא סינטטי מחיר אחר התלוי באיש המקצוע אך טווחי המחירים ינועו בין 150-250 ש"ח למ"ר, לא כולל מע"מ. 

מחיר התקנת דשא סינטטי נגזר ממספר גורמים, כאשר הראשון שבהם הוא הובלה של הדשא והעברתו לגינה, מה שיכול להצריך ליווי של מנוף. תזכרו שמדובר בכמות גדולה של דשא עם משקל לא מבוטל.

ככל שהגישה למשטח בו תרצו את הדשא תהיה מורכבת יותר כך מחיר ההובלה יעלה בהתאם.

בנוסף למחיר ההובלה צריך להוסיף את מחיר הכנת השטח לקראת התקנת דשא. ייתכן וצריך לנקש עשבים, לסלק אבנים, לנקות את השטח כמו שצריך, לשטח את האדמה ולהביאה לגובה הרצוי.

יש גינות בהן מחיר התקנת דשא סינטטי לא יתייקר עקב משטח נוח יחסית לעבודה בעוד במקומות אחרים ירצו מכם תוספת של מאות רבות ואולי אלפי שקלים על יום או יומיים עבודת הכנה.

לאחר שהכנתם את השטח יש צורך לבסס את המצע לדשא, נרחיב עליו בפסקה המדברת על איך מתקינים דשא סינטטי. בגדול מדובר על חצץ דק מסוג שומשום אשר צריך להניח ממנו שכבה של 4-6 סנטימטרים. השומשום עולה בסביבות מאה שקלים לכל 5 מטר רבוע, את זה תכפילו בגודל הגינה שלכם. מעל לשומשום שמים יריעת בד שתמנע צמיחת עשבייה, מחיר היריעה יעמוד על 2-3 ש"ח למטר רץ.

דשא סינטטי מחיר למטר

יש לנו תשובה מדהימה לשאלה כמה עולה דשא סינטטי עם התקנה? – החלטנו לעשות מחיר מיוחד, שאיך שלא תהפכו, תסובבו או תעשו את המתמטיקה לא תגיעו למחיר אטרקטיבי שכזה – 145 ש"ח למטר רבוע, כולל מע"מ כן, כן שמעתם נכון. נשמע מפתה? לזה אנחנו מוסיפים סוג דשא סינטטי מומלץ ואיכותי – נפוליאון של חברת "פשוט ירוק", עם חמש שנות אחריות, וכן זה כולל הכל, גם את ההתקנה וגם את החומרים הנלווים.

אפשרות נוספת ולא פחות טובה, דשא סינטטי מדגם לוטוס במחיר של 129 ש"ח למטר רבוע כולל מע"מ, עם 3 שנות אחריות, מחיר הדשא כולל התקנה.

*המחירים המופיעים הם עד גמר המלאי הקיים

עציץ גלזורה על דשא סינטטי

דשא סינטטי מומלץ

דשא סינטטי מומלץ צריך להיות מסוג איכותי עם משתנים כגון צפיפות וגובה שירמזו לנו כי מדובר בדשא טוב ומחברה יצרנית איכותית ולכן התשובה בעצם מתחלקת לשני חלקים:

חברה איתה אנחנו עובדים ולה יש דשא סינטטי מומלץ מאוד – אנחנו עובדים עם הדשאים של חברת פשוט ירוק ושל אוצר הטבע. הדשא הסינטטי שלהם מומלץ מסיבה אחת מרכזית, הוא פותח במיוחד לאקלים הארצישראלי.

בנוסף, לדשא שלהם מראה טבעי מאוד, הוא רך ונעים למגע גם לאחר דריכות מרובות ואינו נוטה להתבלות.

דשא סינטטי מומלץ הוא כזה המגיע גם עם אחריות ארוכה ולדשאים איתם אנחנו עובדים יש 3 שנות אחריות לפחות, כאשר מרביתם עם 5.

את סוג הדשא אנחנו בוחרים לפי מספר פרמטרים כגון גובה הדשא, צפיפות הסיבים, סוג האקלים, סביבת העבודה, אופי המשטח, חשיפה לשמש וצל ועוד. יש הבדלים בין צפיפות הסיבים, אורך הדשא ואף הצבע שלו, הרי נרצה שהוא יעניק מראה טבעי לגינה.

דשא סינטטי נפוליאון

סוג דשא סינטטי מומלץ – אנחנו מאוד אוהבים לעבוד עם דשא נפוליאון המגיע בגובה של 42 מילימטרים ומעלה ועם 16,000 סיבים בכל צמה. הוא מגיע בארבעה גוונים שונים וניתן לבחור מביניהם. דגם נפוליאון הוא דשא סינטטי מומלץ מאחר והוא נכלל תחת קטגורית אנטי UV מחוזק, תכונה החשובה מאוד למרבית הגינות בישראל.

סוג דשא נוסף שאנחנו ממליצים לעבוד איתו הוא דשא לוטוס, אשר גובהו הוא 40 מילימטרים, אך שוב זה מאוד חשוב להתאים אותו לסביבת העבודה ולראות כי הוא מתאים כמו כפפה ליד. 

ככלל, אנחנו לא ממליצים לעבוד עם דשאים מתחת ל-37 מילימטרים, כאשר הגדלים המומלצים הם בין 37-48 מילימטרים. בנוגע לצפיפות הסיבים, צפיפות של מעל ל- 14,000 סיבים תעשה עבודה טובה ו-16,000 ומעלה כבר יהיה בקטגוריה המצוינת.

איך מתקינים דשא סינטטי?

שלב ראשון: את הדשא הסינטטי יש להניח על משטח שנוקה כראוי, נוקש מעשבים ומזיקים אחרים.

שלב שני:  דשא סינטטי מותקן על גבי חצץ מסוג שומשום אשר מונח בגובה של מספר סנטימטרים.

שלב שלישי: יישור הקרקע והידוק בעזרת מהדקת.

שלב רביעי: פורסים בד מסוג פלריג למניעת עשבייה.

שלב חמישי: חיבור הדשא הסינטטי לקרקע בעזרת מסמרים מיוחדים ודבק מתאים, חותכים את הדשא במקומות הנדרשים לקביעת הצורה הסופית אותה נרצה לקבל.

חשוב מאוד להקפיד על השלבים ולא לפספס את יריעת הבד או את החצץ מאחר ואלה יסייעו להאריך את חיי הדשא. בנוסף, הם ימנעו צמיחה של מזיקים.

התקנת דשא סינטטי בקרית טבעון

התקנת דשא סינטטי מחיר מיוחד כולל מע"מ

דשא לוטוס + התקנה

נעים למגע ובעל מראה טבעי ויוקרתי
129 למטר
 • 40 מ"מ
 • מאושר ע"י מכון התקנים הישראלי
 • צפיפות גבוהה במיוחד של 19,425 תפרים
 • אחריות ל-3 שנים
הכי משתלם

דשא נפוליאון + התקנה

הדגם הנמכר ביותר בישראל כבר 7 שנים
145 למטר
 • 42 n"n
 • 16,800 סיבים בכל צמה
 • אנטי UV מחוזק
 • אחריות ל-5 שנים​
הכי נמכר

דשא אוורסט + התקנה

יוקרתי, עדין, רך למגע ובעל צפיפות סיבים גבוהה במיוחד
160 למטר
 • 48 מ"מ
 • 21,000 סיבים בכל צמה​
 • אנטי UV סיב מחוזק
 • אחריות ל-5 שנים​
פופולרי

רוצים לרכוש דשא סינטטי ללא התקנה?

אם אתם רוצים להתקין בעצמכם - אתם מוזמנים לרכוש את הדשא הסינטטי באופן עצמאי באתר של משתלת גלילות (המשתלה עליה אנחנו ממליצים).
דשא סינטטי , אדניות עץ ודקו כד שוהם
הקמה ועיצוב גינות חסכוניות

למה להתקין דשא סינטטי עם נטע גינון?

נטע גינון הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום הגינון בישראל עם מעל למאות פרויקטים אותם ביצעה, עם מוניטין מצוין, תודעת שירות גבוהה וצוות עובדים מנוסה ומיומן. 

כאשר אתם מבצעים התקנה של דשא סינטטי איתנו אתם זוכים לקבל חברת גינון מקצועית שכבר חוותה כל אתגר אפשרי בתחום, התנסתה בכל האמצעים והאביזרים ויודעת להתאים לגינה שלכם את מה שדרוש לה.

באמתחתנו גינות מעוצבות עם דשא סינטטי בכל רחבי ישראל והכרות מעמיקה עם תנאי האקלים השונים ועם החומרים המתאימים להם. כמו כן, אנחנו מאוד מכבדים את הזמן של הלקוחות שלנו ועושים כל שביכולתנו על מנת לעמוד בלוח הזמנים שהוגדר.

אם לא השתכנעתם אז ניתן לתמונות שלנו לדבר בעד עצמן.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה ותהייה, נשמח לקחת חלק ולעבוד אצלכם בגינה, כי זה מה שאנחנו הכי אוהבים לעשות.

שאלות ותשובות נפוצות

עלויות תחזוקה נמוכות, עמידות בכל מזג אוויר, וחסכון אדיר במי השקייה.

דשא סינטטי איכותי יגיע עם אחריות של 5 שנים ומעלה ולכן ישנה בעצם התחייבות שהוא יחזיק הרבה מעבר לכך. מהניסיון הרב שיש לנו בתחום, אנחנו עדים לכך שדשאים סינטטיים איכותיים מחזיקים בנחת יותר מעשור. 

התשובה היא כן, ניתן להבריש, לקרצף ואף להשתמש בתכשירים מיוחדים לשמירה וניקיון הדשא. כאשר אנחנו מבצעים התקנה אנחנו גם מספקים הדרכה לשמירה מיטבית על איכות הדשא.

הדשא הסינטטי הטוב ביותר יכול להשתנות בהתאם לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלך. פרמטרים שיש לקחת בחשבון כוללים עמידות, מראה, רכות, גובה, צפיפות ועמידות בפני קרינת UV. בין הדגמים שאנחנו ממליצים עליהם ניתן למצוא את דשא סינטטי צבר, צבר פלוס, נפוליאון, אוורסט והולי.

בבחירת דשא סינטטי, קחו בחשבון גורמים כמו השימוש המיועד, מיקום, המראה הרצוי, עמידות ותקציב. בדקו את איכות החומרים, תקופת האחריות, וודא שהדשא מתאים לאקלים בישראל, רמת צפיפות וגובה הדשא. אנחנו ממליצים לבחור דשא סינטטי בגובה של לפחות 40 מ"מ ובעל צפיפות סיבים של יותר מ-16,000. אל תתעצלו וחפשו ביקורות וחוות דעת על הדגם והתייעצו עם אנשי מקצוע כדי לבחור את הסוג הטוב ביותר עבור הדרישות הספציפיות שלכם.ן – אנחנו פנויים להתייעצות 🙂

מספר גורמים תורמים לספיגת החום של דשא סינטטי, כולל צבע, סוג סיבים וחומרי מילוי. אין דשא סינטטי שמבטל לחלוטין את ספיגת החום, אך כיום הטכנולוגיה השתפרה פלאים והיצרנים הצליחו ליצור דשא סינטטי שכמעט ולא מתחמם. חפשו דשא סינטטי בעל סיב אנטי UV ובעל צבעים בהירים יותר. התייעצות עם יצרנים או ספקים המתמחים בדשא סינטטי עמיד בחום.

בחירת דשא סינטטי היא החלטה חכמה לכל מי שמחפש פתרון ירוק ועמיד לאורך זמן, אבל אנו יודעים שגורם משמעותי בהחלטה זו הוא גם נושא המחיר. בדיוק מסיבה זו, אנו מציעים מגוון אפשרויות של דשא סינטטי במחירים תחרותיים, המתאימים לכל תקציב ודרישה. עלות הדשא הסינטטי שלנו מחושבת בצורה שקופה ומותאמת אישית, כדי להבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר להשקעתכם. אנחנו בקשר ישיר עם ספקים ומשתלות וזוכים למחירים הטובים ביותר בענף (גם עבור מוצרים נוספים שתצטרכו לגינה). לכן, אנחנו שומרים על מחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

בגלל מאות לקוחות מרוצים...

netalogo-removebg-preview
5 מתוך 5
5/5

מבוסס על 52 חוות דעת

יעל גלעדי
יעל גלעדי
התקנת דשא סינטטי בגינה
קרא עוד
שי הגיע בידיוק ביום שקבענו. עם צוות חמוד. ישרו את הגינה שלנו (שהיתה מלאה בורות) ושמו דשא סינטטי בצורה מקצועית ביותר. החוויה היתה נעימה והתוצאה מטריפה!
אורן צורדקר
אורן צורדקר
התקנת דשא סינטטי בגינה
קרא עוד
נטע גינון התקינו בגינתי דשא סינטטי והתוצאה פשוט מושלמת!! שירות, מקצועיות ומחיר משתלם! תודה רבה שי!
אסתי פליק
אסתי פליק
התקנת דשא סינטטי על ריצוף
קרא עוד
עשינו עם נטע גינון דשא סינטטי ומשטח מרוצף בגינה שלנו. הצוות היה מקצועי אחראי ונעים. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה ונהנים מהדשא. ממליצים מאוד על שי וגיא מנטע גינון
מיכאל
מיכאל
התקנת דשא סינטטי בגינה
קרא עוד
התקנו דשא סינטטי. גיא, שייקה והצוות עשו עבודה מקצועית מאוד, בזמן ובאיכות מצויינת. כבונוס היה קל ונעים להתנהל איתם לאורך כל התהליך וכל בקשה זכתה למענה מהיר ומקצועי.
אסף כהן
אסף כהן
התקנת דשא סינטטי בגינה
קרא עוד
התקנת דשא סינטטי, יצא ממש יפה! עמידה יוצאת דופן בזמנים, עבודה איכותית והכל בהתאם למה שסוכם. תודה רבה!
שלמה אייזנבך
שלמה אייזנבך
התקנת דשא סינטטי בגינה
קרא עוד
עבודה מקצועית. גיא ושי נותנים עצות טובות ושירות מעולה והתוצאה מדברת בעד עצמה (גינה של 100 מר כולל דשא (סינטטי, חלוקי נחל וטוף. מחירים שפויים מומלץ
יעל שנער
יעל שנער
התקנת דשא סינטטי בגינה
קרא עוד
נטע גינון נתנו לי הצעת מחיר מסודרת להחלפת דשא טבעי בסינטטי, כולל הסברים מאד ברורים על סוגי הדשא, גוונים ותחזוקה שוטפת לאחר מכן. המחיר היה הוגן וכלל דברים נוספים שביקשתי בגינה שקשורים יותר לאחזקה שוטפת. עבדו אצלי במשך יומיים 2-3 אנשים, היו מקצועיים, אדיבים ושקטים. אפילו הצלחתי לעבוד תוך כדי זה מהבית
הקודם
הבא

תפריט נגישות

הצעת מחיר משתלמת במיוחד

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!