ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מחיר התקנת דשא סינטטי

ראשי / מחיר התקנת דשא סינטטי
145 ש"ח למ"ר כולל מע"מ

דשא סינטטי הפך ללהיט של הגינות בישראל, המלך הבלתי מעורער של ימי הקורונה ושל הגינות בישראל עקב עלויות תחזוקה זולות, חסכון כספי משמעותי במים ומראה מצוין ואחיד בגינה.

בנוסף, איכות הדשא הסינטטי השתפרה פלאים וכיום ניתן לרכוש ולהתקין דשא סינטטי באיכות גבוהה מאוד, עם אחריות למספר שנים ועם תוצאות מעולות.

אנחנו בנטע גינון החלטנו לתת הטבה מצוינת לתקופת המשבר שעברה על משפחות רבות, עם התקנת דשא סינטטי איכותי מסוג נפוליאון במחיר מבצע לחודשי החורף בלבד, מחיר שלא יחזור, ועם איכות עבודה שלא ראיתם כדוגמתה.

אנחנו מאחלים לכם בריאות איתנה ומקווים שנוכל לסייע לכם להמתיק מעט את התקופה עם פינה נעימה להתאוורר בה.

145 ש"ח למ"ר כולל מע"מ

כמה עולה דשא סינטטי?

חשוב מאוד להבדיל בין מחיר של דשא סינטטי הנקנה בחנות ולא כולל עבודת התקנה לבין זה המותקן על ידי איש מקצוע.

דשא סינטטי מומלץ ואיכותי יעלה בסביבות 70-80 ש"ח למטר רבוע בחנות, כמובן לא כולל עבודה. המחיר הזה נכון גם לדשא הסינטטי איתו אנחנו אוהבים לעבוד, דגם נפוליאון המומלץ".

כמובן כי לא כולם בוחרים לרכוש את הדשא המומלץ ביותר ויש כאלו שיסתפקו בדשא סינטטי במחיר של 50-60 ש"ח למטר רבוע. זה כמובן יתבטא בגובה הדשא שיהיה מעט נמוך יותר ועם פחות סיבים.

על דשאים במחירים נמוכים מזה אנחנו לא ממליצים מאחר ויש לזה מחיר, בלאי גדול יותר, איכות ירודה ובסופו של יום יצא שתשלמו על החלפה מהר יותר ממה שתצפו, אז לא חסכתם ולא נהנתם מהדשא.

הקמת גינות חסכוניות
עיצוב גינה תל מונד

התקנת דשא סינטטי מחיר

גינה עם דשא סינטטי
גינות מעוצבת עם דשא סינטטי

אם תעשו סקר שוק תגלו שלכל התקנת דשא סינטטי מחיר אחר התלוי באיש המקצוע אך טווחי המחירים ינועו בין 150-250 ש"ח למ"ר, לא כולל מע"מ. 

מחיר התקנת דשא סינטטי נגזרת ממספר גורמים, כאשר הראשון שבהם הוא הובלה של הדשא והעברתו לגינה, מה שיכול להצריך ליווי של מנוף. תזכרו שמדובר בכמות גדולה של דשא עם משקל לא מבוטל.

ככל שהגישה למשטח בו תרצו את הדשא תהיה מורכבת יותר כך מחיר ההובלה יעלה בהתאם.

בנוסף למחיר ההובלה צריך להוסיף את מחיר הכנת השטח לקראת התקנת דשא. ייתכן וצריך לנקש עשבים, לסלק אבנים, לנקות את השטח כמו שצריך, לשטח את האדמה ולהביאה לגובה הרצוי.

יש גינות בהן מחיר התקנת דשא סינטטי לא יתייקר עקב משטח נוח יחסית לעבודה בעוד במקומות אחרים ירצו מכם תוספת של מאות רבות ואולי אלפי שקלים על יום או יומיים עבודת הכנה.

לאחר שהכנתם את השטח יש צורך לבסס את המצע לדשא, נרחיב עליו בפסקה המדברת על איך מתקינים דשא סינטטי. בגדול מדובר על חצץ דק מסוג שומשום אשר צריך להניח ממנו שכבה של 4-6 סנטימטרים. השומשום עולה בסביבות מאה שקלים לכל 5 מטר רבוע, את זה תכפילו בגודל הגינה שלכם. מעל לשומשום שמים יריעת בד שתמנע צמיחת עשבייה, מחיר היריעה יעמוד על 2-3 ש"ח למטר רץ.

דשא סינטטי מחיר למטר

אנחנו חיים בין עמנו ומבינים כי משבר הקורונה פוקד בתים רבים אשר מעוניינים להשמיש את הגינה שלהם על מנת שיהיה להם לאן לצאת על מנת להתאוורר.

אי לכך ובהתאם לזאת החלטנו לעשות מחיר מבצע מיוחד, שאיך שלא תהפכו, תסובבו או תעשו את המתמטיקה לא תגיעו למחיר אטרקטיבי שכזה – 145 ש"ח למטר רבוע, כולל מע"מ כן, כן שמעתם נכון. נשמע מפתה? לזה אנחנו מוסיפים סוג דשא סינטטי מומלץ ואיכותי – נפוליאון של חברת "פשוט ירוק", עם חמש שנות אחריות, וכן זה כולל הכל, גם את ההתקנה וגם את החומרים הנלווים.

עציץ גלזורה על דשא סינטטי

דשא סינטטי מומלץ

דשא סינטטי מומלץ צריך להיות מסוג איכותי עם משתנים כגון צפיפות וגובה שירמזו לנו כי מדובר בדשא טוב ומחברה יצרנית איכותית ולכן התשובה בעצם מתחלקת לשני חלקים:

חברה איתה אנחנו עובדים ולה יש דשא סינטטי מומלץ מאוד – אנחנו עובדים עם הדשאים של חברת פשוט ירוק ושל אוצר הטבע. הדשא הסינטטי שלהם מומלץ מסיבה אחת מרכזית, הוא פותח במיוחד לאקלים הארצישראלי.

בנוסף, לדשא שלהם מראה טבעי מאוד, הוא רך ונעים למגע גם לאחר דריכות מרובות ואינו נוטה להתבלות.

דשא סינטטי מומלץ הוא כזה המגיע גם עם אחריות ארוכה ולדשא איתו אנחנו עובדים יש 5 שנות אחריות.

את סוג הדשא אנחנו בוחרים לפי מספר פרמטרים כגון גובה הדשא, צפיפות הסיבים, סוג האקלים, סביבת העבודה, אופי המשטח, חשיפה לשמש וצל ועוד. יש הבדלים בין צפיפות הסיבים, אורך הדשא ואף הצבע שלו, הרי נרצה שהוא יעניק מראה טבעי לגינה.

דשא סינטטי נפוליאון

סוג דשא סינטטי מומלץ – אנחנו מאוד אוהבים לעבוד עם דשא נפוליאון המגיע בגובה של 42 מילימטרים ומעלה ועם 16,000 סיבים בכל צמה. הוא מגיע בארבעה גוונים שונים וניתן לבחור מביניהם. דגם נפוליאון הוא דשא סינטטי מומלץ מאחר והוא נכלל תחת קטגורית אנטי UV מחוזק, תכונה החשובה מאוד למרבית הגינות בישראל.

סוג דשא נוסף שאנחנו ממליצים לעבוד איתו הוא דשא סלוודור, אשר גובהו הוא 37 מילימטרים, אך שוב זה מאוד חשוב להתאים אותו לסביבת העבודה ולראות כי הוא מתאים כמו כפפה ליד. 

ככלל, אנחנו לא ממליצים לעבוד עם דשאים מתחת ל-37 מילימטרים, כאשר הגדלים המומלצים הם בין 37-45 מילימטרים. בנוגע לצפיפות הסיבים, צפיפות של מעל ל- 14,000 סיבים תעשה עבודה טובה ו-16,000 כבר יהיה בקטגוריה המצוינת.

איך מתקינים דשא סינטטי?

שלב ראשון: את הדשא הסינטטי יש להניח על משטח שנוקה כראוי, נוקש מעשבים ומזיקים אחרים.

שלב שני:  דשא סינטטי מותקן על גבי חצץ מסוג שומשום אשר מונח בגובה של מספר סנטימטרים.

שלב שלישי: יישור הקרקע והידוק בעזרת מהדקת.

שלב רביעי: פורסים בד מסוג פלריג למניעת עשבייה.

שלב חמישי: חיבור הדשא הסינטטי לקרקע בעזרת מסמרים מיוחדים ודבק מתאים, חותכים את הדשא במקומות הנדרשים לקביעת הצורה הסופית אותה נרצה לקבל.

חשוב מאוד להקפיד על השלבים ולא לפספס את יריעת הבד או את החצץ מאחר ואלה יסייעו להאריך את חיי הדשא. בנוסף, הם ימנעו צמיחה של מזיקים.

דשא סינטטי מחיר

למה להתקין דשא סינטטי עם נטע גינון?

נטע גינון הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום הגינון בישראל עם מעל למאות פרויקטים אותם ביצעה, עם מוניטין מצוין, תודעת שירות גבוהה וצוות עובדים מנוסה ומיומן. 

כאשר אתם מבצעים התקנה של דשא סינטטי איתנו אתם זוכים לקבל חברת גינון מקצועית שכבר חוותה כל אתגר אפשרי בתחום, התנסתה בכל האמצעים והאביזרים ויודעת להתאים לגינה שלכם את מה שדרוש לה.

באמתחתנו גינות מעוצבות עם דשא סינטטי בכל רחבי ישראל והכרות מעמיקה עם תנאי האקלים השונים ועם החומרים המתאימים להם. כמו כן, אנחנו מאוד מכבדים את הזמן של הלקוחות שלנו ועושים כל שביכולתנו על מנת לעמוד בלוח הזמנים שהוגדר.

אם לא השתכנעתם אז ניתן לתמונות שלנו לדבר בעד עצמן.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה ותהייה, נשמח לקחת חלק ולעבוד אצלכם בגינה, כי זה מה שאנחנו הכי אוהבים לעשות.

התקנת דשא סינטטי - פרויקטים אחרונים