ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

המלצות

ראשי / המלצות

חברת גינון מומלצת עם תודעת שירות ויחסי אנוש מצוינים

״

חברת נטע גינון עובדת ומתחזקת את מתחם המשרדים של קבוצת גולף א.קו בהדר יוסף בתל אביב מזה מספר שנים. מאז ועד עתה חברת נטע גינון עושה עבודה טובה ומקצועית ונענית לכל בקשה שלנו. תודעת שירות מצוינת, מקצועיות ויחסי אנוש מעולים אינם רק סיסמא בחברת נטע גינון, והם טורחים רבות לספק ללקוח את כל מה שנדרש וכל מה שהתבקשו לבצע.

"
ירון פנחס, מתאם תפעול ולוגיסטיקה
קבוצת Golf&Co.
המלצות של לקוחות נטע גינון

חברת גינון עם רמת שירות ומקצועיות ללא רבב

״

ברצוננו להביע את הערכתנו הרבה לחברת ״נטע גינון״, אשר עושה את עבודתה בצורה הטובה ביותר, הן מבחינת המקצועיות, רמת שירות גבוהה, יעילות, אדיבות ואוזן קשבת לכל הבקשות והצרכים שלנו.

״נטע גינון״ מפגינים לאורך זמן את רמת הגינון הגבוהה המתבקשת בבית אבות יוקרתי כ״בית גיל פז״, דבר אשר מסב לנו ולדיירים נחת והנאה רבה, מהגינות והגינון אשר בשטח הקומפלקס של בית האבות.

"
אבי ליאני, מנהל תפעול
בית גיל פז
המלצות לקוחות נטע גינון

המלצה על הקמת גינות, עיצוב ושיקום

״

לאחר עבודה משותפת עם חברתכם ולאור השירות הטוב לו אנו זוכים, ברצוננו להביע את הערכתנו הרבה. חברת ״נטע גינון״ התחילה לעבוד ב״עמל בשרון״ בתקופת פיתוח קמפוס חדש אשר יועד לסטודנטים והייתה שותפה מלאה בהקמת גינות חדשות בשטח הקומפלקס ובשיקום הגינות הקיימות וכל זאת בזמינות גבוהה, בלוח זמנים צפוף ותוך כדי עבודה במקביל והתחשבות בדרישות בעלי המקצוע הרבים אשר היו שותפים לשיפוץ הכללי של הקמפוס. אנו מאוד מרוצים מרמת השירות, מקצועיות, מהירות תגובה, יעילות, אדיבות וסבלנות.

"
חני, מנהל תפעול
עמל בשרון, עמל סיעודית
מכתב תודה לחברת נטע גינון

מעצבי גינות מומלצים - "כי איזהו חכם הלומד מכל אדם"

המלצות הן שגריר ומחויבות לעתיד

ההמלצות מחממות לנו את הלב ונותנות לנו את הכוח להמשיך, ואנחנו רוצים להודות לכל מי שנתן בנו אמון והפקיד בידינו את הגינה שלו. לצד זה, כל המלצה היא גם מחויבות, היא תו תקן לעתיד, על מנת להשתפר ולעשות כל שביכולתנו על מנת לעצב, להקים ולשפץ לכם את הגינה על הצד הטוב ביותר ולייצר שגרירים נוספים. אנחנו כאן עבורכם, בכל שאלה, התייעצות או בקשה, לשירותכם: