ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

הקמת גינה

ראשי / הקמת גינה
leaf

הקמת גינה היא הלחם והחמאה של חברת נטע גינון. בגלילה מטה תוכלו לראות חלק קטן מהעבודות שלנו (לחצו על התמונה לצפייה בתמונות נוספות).
אם אתם אוהבים את מה שאתם רואים ומתעורר בכם החשק והרצון לצאת לגינה לתפארת אז נשמח שתצרו איתנו קשר.

הקמת גינה היא נטיעה של אהבה לשנים

tree

הקמת גינות פרטיות - מביאים את הטבע הביתה

הקמת גינות פרטיות עם חברת נטע גינון מתחילה משלבי תכנון מקדימים, יורדת לפרטים הקטנים ומסתיימת בגינה פרטית מקסימה שמביאה את הטבע הביתה. צרו איתנו קשר ונבין את הצרכים המדויקים לטובת הגשמת החלום הפרטי שלכם.
זכרו כי הקמת גינה פרטית עם איש מקצוע מהשורה הראשונה תאפשר לכם לתכנן תקציב שקול ולעמוד בו, לחוות מקרוב וללות את תהליך התכנון וההקמה עד לשלב בו תראו הגינה שדמיינתם קורמת עור וגידים.

הקמת גינות היא הדובדבן שבקצפת

הקמת גינות מתבצעת בשלב האחרון של התהליך, לאחר שתכננו לפרטי פרטים, עברנו על תוכניות לעיצוב הגינה והנוף ושירטטנו היכן יוקם כל פרט בגינה, בין הפרטים שנבחן:
מהו סוג האדמה בה נעשה שימוש, אילו סוגי צמחים מתאימים לסביבה ולאקלים, אילו פרחים יספקו את המראות והריחות הרצויים, אילו עצים או שיחים נשלב בגינה ואף נבין מהו הריהוט האידיאלי.

הקמת גינה בצפון

הקמת גינות -פרויקטים מתועדים

הגינה לאחר השדרוג

מהפך לגינה בסביון

מהפך של ממש בגינה אשר כלל תהליך של תכנון, עיצוב והקמת גינה "חדשה" - עבודות גיזום מסיביות, הכנת תשתיות, התקנת דשא סינטטי ופרגולות, שתילת צמחים ועצים.

גינה נווה מונוסון

הקמת גינה בנווה מונוסון

גינה זו ממקומת בנווה מונוסון אשר נמצאת באזור מרכז הארץ. בעלי הבית פנו אלינו בכדי שנבצע את תכנון הגינה וביצועה כאשר ברצונם היה שיהיו מדשאות רחבות ידיים ככל שאפשרי ושלאורך שביל הכניסה המרוצף יהיו עציצים פורחים שילוו ...

הקמת גינה בטבעון - דשא סינטטי

הקמת גינה בקרית טבעון

עיצוב גינה בקרית טבעון בגודל של כ-100 מטרים. בגינה זו התבקשנו להתקין דשא סינטטי בגודל של כ-70 מטרים, דק ופרגולה בגודל של כ-30 מטרים. בנוסף, הותקנה מערכת השקיה ותאורה...

הקמת גינה בת ים

הקמת גינה בת ים

גינה זו ממוקמת בתחתית בניין מגורים בן 25 קומות והשטחים הציבוריים אשר הוקצו לבניין היו נרחבים ביותר ולכן דיירי דירות הגן קיבלו גינות בנות כמעט 300 מ"ר. בעלי הבית אשר העבירו כמה חודשים בבית לפני הקמת הגינה היו...

עיצוב גינה עם בריכת נוי

הקמת גינה מודיעין

תכנון ,עיצוב והקמת גינה פרטית במודיעין. בגינה זו התבקשנו לתכנן גינה שתהיה יפה , מענינת ופרקטית . זהו הבית קרקע הראשון של לקוח זה, כך שהוא התקשה להעלות דרישות ספציפיות מחוסר הכרות מוקדם עם תחום הגינות הפרטיות. אנחנו נכנסו לעבודת התכנון...

גינה צהלה

שיפוץ גינה פרטית צהלה

פרויקט זה התנהל בכמה שלבים שונים, תחילה ביצענו בגינה גיזום מאסיבי של שיחי בוגונביליה בגובה 4 מטר ולאורך 15 מטר. השיחים היו לאורך כל חזית הבית וחנקו את העצים מתחתם עד כדי הריגתם. כמו כן הבוגונביליה נשכבה על הבית ועשתה נזקים...

עיצוב גינה ברעננה

הקמת גינה רעננה

תכנון והקמת גינת בניין משותף ברעננה לאחר שיפוצו. הדרישה העיקרית מוועד הבית הייתה מינימום הוצאות על מים ומינימום תחזוקה שוטפת בכדי לחסוך בהוצאות השוטפות , כמו כן הם הציבו תקציב ממנו לא ניתן לחרוג.

הקמת גינה בית עריף

הקמת גינה בית עריף

בהקמת הגינה בבית עריף התבקשנו להתחשב ברצון הלקוחות, שיישאר להם נוף פתוח לכיוון השקיעה, בחיסכון יחסי במים ובתחזוקה שוטפת של הגינה כאשר ברצונם במדשאה טבעית כמו כן התבקשנו שתהייה גינה שופעת ובוגרת ושלא יהיו משטחי אדמה חשופים.

מחיר הקמת גינה

עלות הקמת גינה פרטית משתנה מגינה לגינה ותלוי בפרמטרים רבים המשפיעים על המחיר. כמו בכל פרויקט גדול, מומלץ להגדיר תקציב מראש, לבצע סקר שוק נרחב ולהחליט על אלמנטים שעליהם אינכם מעוניינים להתפשר או לוותר. גודל הגינה הינו הגורם המרכזי המשפיע על מחיר הקמת גינה, אך ניתן להקים גינה גדולה במחיר שפוי מבלי לחרוג מהתקציב. אלמנטים עיצוביים נוספים כגון: עצים, עציצים, בריכות נוי, פרגולה, דק, מחשב השקייה, תאורה או דשא סינטטי ייקרו את עלות ההקמה.

שאלות ותשובות על הקמת גינות

בין יום עבודה לעד מספר ימי עבודה בודדים, אך זמן הקמת גינה משתנה בהתאם לגודל הגינה ולאלמנטיים שנבחרו.

לפי דברי המומחים התקופה הטובה ביותר להקים גינה היא תחילת האביב (מרץ-יוני), אך בעצם ניתן להקים גינה בכל עונות השנה בהתאם לבחירת הצמחים.

המחירים של הקמת גינה משתנים בהתאם לגודל הגינה או המרפסת שלכם ובהתאם לאלמנטים העיצוביים שתרצו להוסיף (דק, דשא סינטטי/חי, פרגולה, בריכת נוי וכו'),

תפריט נגישות