ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

הקמת גינה

ראשי / הקמת גינה
עלה ירוק

הקמת גינה היא הלחם והחמאה של חברת נטע גינון. בגלילה מטה תוכלו לראות חלק קטן מהעבודות שלנו (לחצו על התמונה לצפייה בתמונות נוספות).
אם אתם אוהבים את מה שאתם רואים ומתעורר בכם החשק והרצון לצאת לגינה לתפארת אז נשמח שתצרו איתנו קשר.

הקמת גינה היא נטיעה של אהבה לשנים

עץ גדול

הקמת גינות -פרויקטים מתועדים

גינה נווה מונוסון

הקמת גינה בנווה מונוסון

גינה זו ממקומת בנווה מונוסון אשר נמצאת באזור מרכז הארץ. בעלי הבית פנו אלינו בכדי שנבצע את תכנון הגינה וביצועה כאשר ברצונם היה שיהיו מדשאות רחבות ידיים ככל שאפשרי ושלאורך שביל הכניסה המרוצף יהיו עציצים פורחים שילוו ...

הקמת גינה בת ים

הקמת גינה בת ים

גינה זו ממוקמת בתחתית בניין מגורים בן 25 קומות והשטחים הציבוריים אשר הוקצו לבניין היו נרחבים ביותר ולכן דיירי דירות הגן קיבלו גינות בנות כמעט 300 מ"ר. בעלי הבית אשר העבירו כמה חודשים בבית לפני הקמת הגינה היו...

עיצוב גינה עם בריכת נוי

הקמת גינה מודיעין

תכנון ,עיצוב והקמת גינה פרטית במודיעין. בגינה זו התבקשנו לתכנן גינה שתהיה יפה , מענינת ופרקטית . זהו הבית קרקע הראשון של לקוח זה, כך שהוא התקשה להעלות דרישות ספציפיות מחוסר הכרות מוקדם עם תחום הגינות הפרטיות. אנחנו נכנסו לעבודת התכנון...

גינה צהלה

שיפוץ גינה פרטית צהלה

פרויקט זה התנהל בכמה שלבים שונים, תחילה ביצענו בגינה גיזום מאסיבי של שיחי בוגונביליה בגובה 4 מטר ולאורך 15 מטר. השיחים היו לאורך כל חזית הבית וחנקו את העצים מתחתם עד כדי הריגתם. כמו כן הבוגונביליה נשכבה על הבית ועשתה נזקים...

עיצוב גינה ברעננה

הקמת גינה רעננה

תכנון והקמת גינת בניין משותף ברעננה לאחר שיפוצו. הדרישה העיקרית מוועד הבית הייתה מינימום הוצאות על מים ומינימום תחזוקה שוטפת בכדי לחסוך בהוצאות השוטפות , כמו כן הם הציבו תקציב ממנו לא ניתן לחרוג.

הקמת גינה בית עריף

הקמת גינה בית עריף

בהקמת הגינה בבית עריף התבקשנו להתחשב ברצון הלקוחות, שיישאר להם נוף פתוח לכיוון השקיעה, בחיסכון יחסי במים ובתחזוקה שוטפת של הגינה כאשר ברצונם במדשאה טבעית כמו כן התבקשנו שתהייה גינה שופעת ובוגרת ושלא יהיו משטחי אדמה חשופים.

הקמת גינה - מביאים את הטבע הביתה

הקמת גינות פרטיות עם חברת נטע גינון מתחילה משלבי תכנון מקדימים, יורדת לפרטים הקטנים ומסתיימת בגינה פרטית מקסימה שמביאה את הטבע הביתה. צרו איתנו קשר ונבין את הצרכים המדויקים לטובת הגשמת החלום הפרטי שלכם.
זכרו כי הקמת גינה פרטית עם איש מקצוע מהשורה הראשונה תאפשר לכם לתכנן תקציב שקול ולעמוד בו, לחוות מקרוב וללות את תהליך התכנון וההקמה עד לשלב בו תראו הגינה שדמיינתם קורמת עור וגידים.

הקמת גינות היא הדובדבן שבקצפת

הקמת גינות מתבצעת בשלב האחרון של התהליך, לאחר שתכננו לפרטי פרטים, עברנו על תוכניות לעיצוב הגינה והנוף ושירטטנו היכן יוקם כל פרט בגינה, בין הפרטים שנבחן:
מהו סוג האדמה בה נעשה שימוש, אילו סוגי צמחים מתאימים לסביבה ולאקלים, אילו פרחים יספקו את המראות והריחות הרצויים, אילו עצים או שיחים נשלב בגינה ואף נבין מהו הריהוט האידיאלי.