ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

שיפוץ גינה בבית פרטי

שיפוץ גינה

כמעט כל בית עם גינה זקוק מדי פעם לעבודת שיפוץ גינה כזו או אחרת. בין אם מדובר בריענון הצמחים בגינה, בתיקון ותחזוקה שוטפת של מערכת ההשקיה, הפרגולה או הדק, או פשוט בשדרוג למי שמעוניין לקבל יותר מהגינה שלו – שיפוץ גינה הוא פתרון מעולה. כאשר עושים את השיפוץ בצורה חכמה ונעזרים באנשי המקצוע המתאימים אז מרוויחים שקט, חסכון בעלויות וכמובן מראה משופר. אל תתחילו את תהליך השיפוץ שלכם לפני שקראתם את המדריך לשיפוץ גינה איכותי בבית הפרטי שלכם.

 

אל תצאו לדרך בלי תוכנית

שיפוץ מקיף ואיכותי הוא פרויקט לכל דבר ועניין. כמו שלא הייתם מתנפלים על פרויקט שיפוץ דירה בלי להתחיל קודם ממדידות, שרטוטים ותוכניות – כך גם לגבי הגינה שלכם. מחשבה ותכנון מראש יעזרו לכם להגיע לתוצאה סופית טובה יותר, לעשות סדר בראש לגבי סדר הפעולות שעליכם לנקוט, להבין את מספר השינויים והשדרוגים שכדאי להכניס לגינה, וכמובן לקבל סדר גודל של התקציב שיידרש. זהו גם השלב לחפש חברת גינון מקצועית שתלווה אתכם בתהליך ותעזור לכם להשיג את המראה ואת התוצאה שאליהם אתם מכוונים ומצפים מתהליך השיפוץ.

 

שפץ גינתך – אפילו רגע לפני שאתה עוזב

לא כל שיפוץ גינה נועד להנעים את זמנו של הלקוח עצמו בגינה. לקוחות רבים מבקשים לשפץ את הגינה דווקא רגע לפני שהם מעמידים את הבית למכירה, ולא סתם – שיפוץ איכותי של הגינה מעלה את ערך הנכס יותר מכפי שהשקעתם בשיפוץ. מחקרים מראים שגינה מרהיבה יכולה להעלות את ערך הנכס בכ-7 אחוזים, וכאשר מדובר בנכס ששווה מיליונים אז המתמטיקה פשוטה.

גינה מטופחת ומתוחזקת מעבירה לקונים פוטנציאלים את המסר שמדובר בנכס איכותי, שבעליו הקודמים השקיע בו ושמר עליו היטב, ובעיקר יוצרת אווירה נעימה של בית, של יוקרה ושל מרחבים שלווים שנעים לשבת בהם. זכרו שהגינה היא לרוב הדבר הראשון שאנשים פוגשים כאשר הם מגיעים לבית שלכם, וחשוב לכם ליצור רושם ראשוני של יופי, נוחות ומקצועיות. הקליקו לצפייה בפרויקט שיפוץ גינה שעשינו בצהלה >

שיפוץ גינה - תמונות לפני ואחרי

לפני שיפוץ גינה בקרית טבעון אחרי שיפוץ גינה בקרית טבעון
שיפוץ גינה תמונה לפי השיפוץ שיפוץ גינה תמונה אחרי השיפוץ
שיפוץ גינה לפני שיפוץ גינה אחרי

שיפוץ גינה לפני ואחרי – התקנת דשא סינטטי, הרכבת פרגולה, שתילת צמחים ועצים, חיבור מערכת תאורה ומערכת השקיה.

מתי מומלץ לבצע שיפוץ, בקיץ או בחורף?

שאלה נוספת שכדאי להשקיע בה מחשבה היא מתי כדאי להתחיל את שיפוץ הגינה?
התשובה תלויה בהיקף וסוג השיפוץ שאתם מעוניינים לעשות בגינה, כמובן. אם יש בתוכנית כוונה לבנות, לשפץ או להתקין מבנים שונים כמו פרגולה, דק, מערכת השקיה ממוחשבת או אפילו פשוט הנחת שביל חלוקי נחל – כל אלה יעדיפו כנראה את העונה היבשה, שכן אנחנו חוששים מגשם פתאומי שיופיע וירטיב לנו את העבודה לפני שסיימנו למקם אותה. עם זאת, ישנם כמה יתרונות בולטים דווקא לעבודת גינה בחודשי החורף, למשל, סוגי צמחים שזקוקים למזג אוויר קריר ורטוב יותר על מנת לתקוע יתד באדמה. יתרון נוסף של עבודה בחודשי החורף והסתיו הוא זמינותם של אנשי המקצוע. מאחר וחודשים אלה פחות מבוקשים בקרב קהל הלקוחות אז הזמינות של אנשי המקצוע גבוהה יותר ולפעמים זה מתבטא גם בעלויות נמוכות יותר.

היקף השיפוץ

שיפוץ גינה יכול להסתכם בהחלפת מערכות השקייה, התקנה מחודשת של מערכת תאורה או רק שינוי או החלפה של צמחייה קיימת. מנגד, שיפוץ של גינה יכול להיות מורכב ומסובך יותר מהקמה של גינה חדשה, מדוע? ייתכן ותדרש עבודת פינוי רצינית, עבודות גיזום וניקיון ורק לאחר מכן תכנון יסודי. ככל שהגינה מוזנחת יותר כך יותר קשה להתרשם מהפוטנציאל שבה ולבחון שינויים עתידיים.

זכרו כי המילה שיפוץ לא בהכרח אומרת עבודה קלה או זולה יותר ולפעמים זה בדיוק להפך.

מהו מחיר שיפוץ גינה?

מחיר שיפוץ גינה ישתנה משמעותית בין גינה אחת לגינה אחרת. ראשית המחיר תלוי בגודל הגינה, השינויים הדרושים ואף עבודות השיקום והפינוי.
אם ברצונכם להתקין דשא סינטטי איכותי אז קחו בחשבון מחיר של 130 ש"ח למטר רבוע עבור דשא איכותי (זה המחיר שלנו ובחברות אחרות זה יכול להגיע גם ל-200 ש"ח למטר).

  • מחיר של פרגולה בגינה ינוע בין 500-1500 ש"ח למטר כתלות בסוג החומר ממנה תורכב הפרגולה.
  • מחיר של דק ינוע בין 395 ש"ח לדק אורן ועד 700 ש"ח לדק איפאה או דקים סינטטיים איכותיים.
  • מחיר של מערכת תאורה יתבסס על מספר המנורות, סוגם ושטח הגינה.
  • מחיר של מערכת השקייה יתבסס על מספר הברזים, סוג המחשב שתתקינו, כמות הממטרות (אם צריך) ואורך הצינור שיפרס בשטח.

לכך תוסיפו תוכנית צמחים ועצים (כמה עצים ובאיזה גודל תרצו אותם) וכמה צמחים ומאילו סוגים.

החשיבות של בחירת חברת הגינון

גינות שהוזנחו במשך זמן רב לפעמים צריכות רק מעט השקעה ותשומת לב מכם כדי לחזור לחיים. אולם במרבית המקרים, יש צורך במציאת אנשי מקצוע מומחים על מנת לשקם צמחים שמצבם הידרדר באופן משמעותי, לשפץ תשתיות ומתקנים שונים, או לשדרג את הגינה שלכם בצורה מספקת. זכרו שהצלחת השיפוץ תלויה באופן ישיר בחברת הגינון שתבחרו לשכור. שיפוץ גינה דורש ידע רב ומעמיק בטיפול בצמחים שונים, הבנה של צרכיהם ומחזור החיים שלהם, ניסיון בעבודה עם הציוד הרלוונטי וכמובן גם אהבה אמיתית לאדמה ולצמחים – בלעדיהם אף גינה לא תוכל להיות מושלמת. היכנסו לראות את המהפך שעשינו לגינה בסביון.

שיפוץ גינה מחיר

זו הסיבה שכחלק מההכנות לשיפוץ, מומלץ מאוד לקחת את הזמן כדי להתעניין בחברות גינון שונות, להתעניין ברמת המקצועיות והניסיון שלהן ולהשוות מחירים. שימו לב כי מרבית הסיכויים שחברת גינון יסודית ומקצועית באמת, לא תיתן הצעת מחיר אחידה לכל לקוח שפונה אלייה בטלפון, אלא תבקש להבין קודם באיזו גינה מדובר, מה המצב, הגודל והתנאים בה, וכמובן לאיזו תוצאה אתם מקווים להגיע.

שיפוץ גינה עם המומחים של נטע גינון

שיפוץ גינה מאפשר לכם לשדרג את הגינה ולהפוך אותה לגינה מעוצבת, פרקטית שנעים לשתות בה קפה בנחת או לקרוא בה ספר מותח. האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות ובקלות ניתן להתבלבל. לכן, התחילו מהגדרת מסגרת תקציב, לאחר מכן התחילו להיכנס לעבר שלב התכנון ורק לבסוף הביצוע. חברת נטע גינון משפצת ומעצבת גינות בכל רחבי הארץ. רכשנו ידע מקצועי רב מכל פרויקט ופרויקט, ואנחנו (וגם הלקוחות) אוהבים את מה שאנחנו עושים. אם אתם מעוניינים בשיפוץ ושדרוג גינתכם – אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים
המלצות לקוחות
אורן צורדקר
אורן צורדקר
קרא עוד
נטע גינון התקינו בגינתי דשא סינטטי והתוצאה פשוט מושלמת!! שירות,מקצועיות ומחיר משתלם! תודה רבה שי!
הדר שפיצר
הדר שפיצר
קרא עוד
עבודה יפה מאוד! לכל אורך הדרך שי דאג שנהיה מעורבים ושהכל יהיה כמו שרצינו ודמיינו. ממליצים בחום!
אסתי פליק
אסתי פליק
קרא עוד
עשינו עם נטע גינון דשא סינטטי ומשטח מרוצף בגינה שלנו. הצוות היה מקצועי אחראי ונעים. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה ונהנים מהדשא. ממליצים מאוד על שי וגיא מנטע גינון
מיכאל
מיכאל
קרא עוד
התקנו דשא סינטטי. גיא, שייקה והצוות עשו עבודה מקצועית מאוד, בזמן ובאיכות מצויינת. כבונוס היה קל ונעים להתנהל איתם לאורך כל התהליך וכל בקשה זכתה למענה מהיר ומקצועי.
דלית שדה
דלית שדה
קרא עוד
וואו!! הכרתי את שי מהישוב בו אני מתגוררת וראיתי עבודות שלו. אבל המציאות עלתה על הדימיון. שי ועובדיו עשו לנו גינה פשוט מהממת בסופר מקצועיות ואדיבות. ממליצה בפה מלא ואחריות מלאה. אין ספק שזהו החלק האהוב עלינו בבית.
אסף כהן
אסף כהן
קרא עוד
התקנת דשא סינטטי, יצא ממש יפה! עמידה יוצאת דופן בזמנים, עבודה איכותית והכל בהתאם למה שסוכם. תודה רבה!
סטפן גולדברג
סטפן גולדברג
קרא עוד
גיא, שי והצוות הקימו אצלנו גינת גג של אדניות עץ איפאה באורך כולל של 25 מטר. עבודה קשה ולא טריוויאלית. גיא היה סופר שירותי ומתחשב ועזר לנו בהכל משלב התכנון והעיצוב ועד לביצוע מושלם. עבדוה מאוד קשה, סופקה בזמן ובשירות אדיב ביותר. אחד הצוותי היותר חביבים ומקצועיים שיצא לי לקבל מהם שירות.
שלמה אייזנבך
שלמה אייזנבך
קרא עוד
עבודה מקצועית. גיא ושי נותנים עצות טובות ושירות מעולה והתוצאה מדברת בעד עצמה (גינה של 100 מר כולל דשא (סינטטי, חלוקי נחל וטוף. מחירים שפויים מומלץ
הקודם
הבא
שי אפשטיין - נטע גינון
שי אפשטיין - נטע גינון
שי אפשטיין – קיבוצניק, יליד הארץ אשר הינו נצר למשפחה שורשית ועובדי אדמה. שי חי ונושם אדמה משחר בגרותו ועובד בתחום הגינון מזה 25 שנים. במהלך השנים הקיף עצמו באדריכלי נוף ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה על מנת לתמוך בפעילות הענפה של חברת נטע גינון.

תפריט נגישות