ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

עיצוב והקמת גינות

הקמה ועיצוב של גינות - נטע גינון

נטע גינון מתמחים בעיצוב והקמת גינות מעוצבות ויש לנו מגוון רחב של גינות לדוגמה ולקוחות ממליצים.

כיום אפשר למצוא באינטרנט מידע רב על כל תחום הגינון ואף על הקמת גינות ועיצוב גינות.

נתקלנו כבר מספר פעמים בלקוחות שהחליטו שהם מוותרים על בעל מקצוע כזה או אחר כי "למדו באינטרנט" וניסו לעשות את העבודה בעצמם, ניסיון מבורך אך פעמים רבות מוביל לתוצאות לא אידאליות בלשון המעטה. אנשים אלה לרוב לא הצליחו להשיג את המטרה שלהם ורובם המכריע הוציא יותר כסף ממה שתכנן, ביזבז זמן יקר ולא ממש קיבל את התוצאה שרצה מבחינת התוצר הסופי.

הקמת גינות דורשת ידע מקצועי וניסיון רב

בכל מה שקשור לגינון ולנושא של הקמת גינות חדשות ישנם הרבה גננים לא מנוסים מאחר ומדובר בתחום פרוץ בו כל אדם עם מגרפה יכול להחליט כי הוא מקים גינות. לכן, יש צורך בקבלת המלצות, צפייה בתיק עבודות ואף קיום שיחה עם גורם מקצועי בחברת הגינון על מנת לתאם ציפיות ולהבין כי מדובר באנשים הגונים ומקצועיים שיעשו עבודתם על הצד הטוב ביותר.

אנחנו ממליצים לכם לא להתפשר על תכנון גינה מושקע כי הוא עלול להשפיע עליכם לאורך הזמן שיעבור לאחר הקמת הגינה גם בהיבט של מיקומי שתילה לא נכונים גם בקצב צימוח הצמחים ברגישות לאור או ממחסור באור.

עיצוב גינה נכון מתייחס גם למה שרואים בעין שזוהי הגינה אשר תראו וגם לתשתיות הגינה המעוצבת אשר לא רואים בעין ויכולים להשפיע בהמשך.

ישנם אלמנטים רבים שמצטרפים להקמת הגינות, הן בהיבט של תכנון תאורה לגינה, תכנון תכנית השקייה, תכנון תוכנית צמחייה ותכנון שבילים. כל אלו יחד מאפשרים לנו להגיע לתוצאה הרצויה של גינה מעוצבת להפליא עם אלמנטים ייחודיים וחשיבה לטווח ארוך.

הקמת גינות על ידי חברת גינון מקצועית

אם רק התוצאות מדברות אליכם אז בוודאי שחברה אשר מנוסה בהקמת גינות מעוצבות תספק לכם תוצאה אסתטית יותר. כמובן כי זהו לא בבת הכל ומעבר לעיצוב המרהיב ישנם שיקולים נוספים שנכנסים לתמונה: חסכון בעלויות, שימוש בצמחייה המתאימה לאקלים ולסביבה, הקמת תאורה חסכונית ובטיחותית והדגשת כל היופי הזה באמצעים מקצועיים, הרי לשם זה התכנסנו.

הקמת הגינה על ידי חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בעיצוב והקמת גינות חדשות היא השקעה לטווח ארוך שבסופו של יום משיבה תמורה מצוינת למחיר.

אל תתפשרו על החברה בה אתם בוחרים ותשאפו לעבוד עם הטובים ביותר, הרי זהו אחד מהמראות המרכזיים שיאירו את עיניכם במרוצת השנים ורצוי שיהיה זה מראה שאתם אוהבים.

נשמח להיפגש אתכם ולעצב גינה מרשימה ומפתיעה מכל הבחינות…