ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

אחזקת גינות

ראשי / אחזקת גינות

אחזקת גינות - נטע גינון

חברת נטע גינון צברה ניסיון רב בתכנון, עיצוב והקמת גינות ברחבי הארץ. אנחנו נותנים מענה למגוון רחב של לקוחות, הן לצורכי הקמת גינות פרטיות צמודי קרקע, הקמה, אחזקת גינות משותפות בבניינים, גינון למוסדות ופרויקטים ציבוריים.

אחרי השקעה רבה בהקמת הגינה, אחזקת הגינה היא השלב הבא בשימור וטיפוח הגינה. המומחים שלנו יוכלו ל"תפור" את שירות אחזקת הגינה המותאם לכם ובכך לחסוך בעלויות מיותרות. יש לנו את הכלים ולמעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום.

חלק משירותי תחזוקת גינה שלנו כוללת: גיזום עצים, ניכוש עשבים, שתילת פרחים עונתיים ועצים, פיזור דשן, בדיקת מערכות המים. הצוות שלנו זמין לכם בכל שאלה, תקלה או צורך.

הקשבה ללקוח הוא העיקרון המנחה אותנו בתכנון הגינה בהתאמה אישית. מקצועיות, אמינות ומחירים הוגנים הם נרות לרגלינו ועליהם אנחנו לא מתפשרים.

תדירות תחזוקת הגינה תלויה בגדול הגינה, בסוג הצמחייה וברצון שלכם להשקיע. גינות עם דשא סינטטי דורשות תחזוקה מעטה לעומת גינה עם מדשאה גדולה.

כאשר מתכננים גינה חדשה צריך לקחת בחשבון את עיניין אחזקת הגינה. אפשר לתכנן גינה שלא דורשת תחזוקה רבה, לדוגמה אם מוסיפים חלוקי נחל או חיפוי טוף, התקנת מערכת השקייה ממוחשבת יכולה לחסוך גם היא בעלויות התחזוקה. בחירת צמחים ועצים לשתילה בגינה תשפיע באופן ישיר על התחזוקה בשנים הבאות – לכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום ולהחליט ביחד אילו צמחים ועצים תשתלו בגינה ומה הם דורשים מבחינת תחזוקה.

אחזקת גינה - אני רוצה לבד

בהחלט אפשרי לתחזק את הגינה בעצמכם, אבל דרוש לכך ניסיון, ידע וכלים. תוכלו ללמוד לא מעט מקבוצות בפייסבוק או מגוגל אבל קחו בחשבון שאם החלטתם לתחזק את הגינה בעצמם תדרשו לזמן וכוח. קבעו יום בשבוע. הכינו תכנית שבועית, חודשית ושנתית. יש פעולות הנדרשות באופן שבועי כמו השקייה וניכוש עשבים, פעולות חודשיות כמו גיזום וכיסוח הדשא ופעולות שנתיות כמו ריסוס, שתילת צמחים עונתיים ועוד.

ניסיון הינו חלק מאד חשוב מעבודת תחזוקת הגינה, פעולות שנחשבות לנו פשוטות כמו ניכוש עשבים יכולות לעלות לנו ביוקר – פגיעה בצמחים ששתלנו או עקירה לא נכונה שתביא לצמיחה מחודשת.

השקעתם הרבה בגינה שלכם, אל תזניחו אותה, היא זקוקה לתחזוקה קבועה בכדי לשמור על היופי שיצרתם

מוזמנים להתרשם מפרויקטים של תחזוקת גינות שאנחנו מבצעים אצל הלקוחות שלנו. 

חלק מעבודות אחזקת גינות שלנו

תפריט נגישות