ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

דק במבוק

ראשי / מחירי דקים / דק במבוק
635 ש"ח למטר כולל התקנה

דק במבוק – המהפכה הירוקה בריצוף גינות

בעידן שבו השאיפה לקיימות סביבתית מקבלת משנה תוקף, דק מבמבוק מתגלה כפתרון מהפכני לריצוף ירוק של גינות וחצרות. בניגוד לדקים סטנדרטיים מעץ או מחומרי עץ מרוּכבים המאיצים בירוא יערות והידרדרות סביבתית, דק מבמבוק מתיישר לא רק עם סדרי עדיפויות אקולוגיים אלא גם עם גישות ריצוף חדשניות שדוגלות בשימוש בחומרי גלם טבעיים שאינם מזיקים לסביבה. במאמר זה נדבר על המהפכה הירוקה בריצוף גינות – דק הבמבוק שהולך וצובר פופולריות וביקוש; נבין מה היתרונות שלו, נתמודד עם החסרונות ונלמד על תהליך ההתקנה שלו. מוכנים לקחת חלק במהפכת העידן החדש? הבמבוק קורא לכם, וגם אנחנו.

635 ש"ח למטר כולל התקנה

היתרונות של דק במבוק

אפשר לדבר רבות בשבחו של דק במבוק; הוא מוכיח את עצמו פעם אחר פעם, והדבר מתבטא בעיקר בשביעות הרצון של הלקוחות. הינה כמה מהיתרונות המובילים:

 • ידידותי לסביבה – היתרון המובהק ביותר של דק הבמבוק הוא השפעתו החיובית על הסביבה. עץ הבמבוק צומח במהירות מדהימה, ובשל כך הוא משאב מתחדש איכותי שמשביח את הקרקע ומעשיר אותה. אם כולנו נעדיף דקים מבמבוק, נוכל לשמור על היערות בעולם ועל אקלים אידיאלי.
 • עמידות – דק במבוק עמיד בפני לחות, מזיקים ותהליכי ריקבון. השרף המרוכב בסיבי הבמבוק שומר על המראה היפה והטבעי של הדק, על יציבותו ועל עמידותו בתנאים של אקלים משתנה.
 • אסתטיות – לדק במבוק יש יופי מיוחד שמשתלב היטב בכל סגנון עיצובי בגינה או בחצר. הגוונים החמים שלו והגימור המלוטש מתמזגים יחד למוצר טבעי המאופיין במראה מודרני ומעשיר את אזורי הבית החיצוניים.
 • תחזוקה מעטה – לכל מי ששואל על דק במבוק מחיר, נאמר שמחיר הדק כולל בדרך כלל את התחזוקה השוטפת שלו. בהשוואה לדק מעץ שמצריך תחזוקה קבועה, דק במבוק מצריך תחזוקה מעטה כיוון שהוא עמיד בפני לחות, מזיקים ותהלכי ריקבון ואיננו מצריך טיפול תקופתי בחומרים כימיים. ניקוי קבוע ואיטום תקופתי ישמור על דק הבמבוק שלכם במשך שנים רבות.
 • התקנה קלה – קל מאוד להתקין דק במבוק. עבודת ההתקנה מהירה מאוד ויעילה ומשפיעה על המחיר הכולל שלו.
דק במבוק
דק במבוק

החסרונות של דק במבוק

לצד היתרונות של התקנת דק במבוק צריך להתמודד גם עם החסרונות. אך לפני שנמנה את החסרונות נדגיש שניקוי קבוע ותחזוקה שוטפת מגינים על דק הבמבוק ומאריכים את תוחלת החיים שלו. דק במבוק שמור ומטופח נראה יפה וטבעי גם לאחר שנים רבות של שימוש. הינה שני חסרונות שיש להביא בחשבון לפני שמתקינים דק מבמבוק:

 • רגישות לקרינת UV – דק במבוק רגיש לקרינת UV, והדבר בא לידי ביטוי בעיקר בדהיית הצבע שלו. עם זה, דק הבמבוק שחברת נטע גינון מספקת, מאופיין בגימורים מתקדמים ששומרים עליו מפני חשיפה ממושכת לשמש.
 • מבחר מוגבל של גוונים – בניגוד לדקים מעץ שמאופיינים בצבעים מגוונים ויפים, דק במבוק אפשר למצוא במבחר מוגבל של גוונים. עם זה, הגוונים של הבמבוק טבעיים ויפים ומעשירים את הדק בצבעי צמיחה טבעיים.

כפי שאתם יכולים להבין, אפשר להמיר בקלות את החסרונות של הבמבוק ביתרונות וליהנות מחומר גלם משובח, איכותי ועמיד לדק בגינה, בחצר או במרפסת.

איך מתקינים דק מבמבוק?

דק במבוק מחברים נסתרים, אדניות במבוק בגבהים שונים, חיפוי בר וצמחיה תואמת

תהליך ההתקנה של דק במבוק הוא פשוט למדי. עם זה, אנחנו תמיד ממליצים לא להתקין את הדק לבד – בעיקר אם אין לכם ניסיון בעבודות התקנה – ולהיעזר בצוות המתקינים המקצועי שלנו. כך תתקינו דק במבוק שלב אחר שלב:

 • הכינו את האזור – נקו את האזור המיועד לדק; סלקו ממנו מתקנים ישנים, השליכו פסולת וישרו את השטח.
 • התקינו את הבסיס – תשתית איכותית לדק במבוק יכולה להיות משטח מעץ או מעץ מרוּכב.
 • התקינו את לוחות הבמבוק – חברו את לוחות הבמבוק לבסיס. השתמשו בכלי עבודה מתאימים והיזהרו לא להזיק ללוחות.
 • גימור – מרחו על לוחות הבמבוק חומרי לכה לאיטום ולהגנה מפני פגעי מזג האוויר.

שאלת השאלות – כמה זה עולה לנו?

שאלת המחיר עולה לעיתים קרובות אצל לקוחות שמתעניינים בדק במבוק, וזה מובן לגמרי. יש לקוחות ששואלים על דק במבוק מחיר למטר, ויש לקוחות ששואלים גם על עלויות ההתקנה. מה שחשוב לזכור בנושא של דק במבוק או איפאה, הוא שמחיר חומר הגלם אחיד למדי אך עלות ההתקנה מושפעת משטח ההתקנה וממצבו וכן מעבודת ההתקנה הנדרשת. אנחנו תמיד מזכירים ללקוחות שהתחזוקה המעטה הנדרשת לאורך השנים, חוסכת השקעה בזמן עבודה, בחומרי עבודה ובמשאבים כספיים ומתקזזת בעלות ההתחלתית. האחריות הסביבתית המתגלמת בדק מבמבוק היא ערך העומד בפני עצמו, ומבחינתנו הערך הזה שווה את ההשקעה. רוצים להתקין דק במבוק בחצר, בגינה או במרפסת? דברו איתנו ותתכוננו להתפעל לא רק מהדק אלא גם מהמחיר.

התקנת דק מבמבוק במרפסת

מחיר דק למטר כולל התקנה

דק איפאה + התקנה

דק איפאה מדרום אמריקה
735 למטר
 • מותאם לתנאי מזג האוויר הישראלי
 • עמידות לאורך זמן
 • תחזוקה נמוכה

דק במבוק + התקנה

דק במבוק בעל מראה טבעי
635 למטר
 • עלויות הרכבה נמוכות
 • מגוון אפשרויות עיצוב
 • תורם לאיכות הסביבה
פופולרי

דק אורן + התקנה

דק אורן הפופולרי ביותר בארץ
490 למטר
 • מותאם לתנאי מזג האוויר הישראלי
 • עמידות לאורך זמן
 • קל ונוח לעבודה

דק סינטטי + התקנה

דק סינטטי אוסטרלי במחיר מיוחד
735 למטר
 • מותאם לתנאי מזג האוויר הישראלי
 • עמידות לאורך זמן
 • תחזוקה נמוכה
הנמכר ביותר

*המחירים הנקובים הם עד גמר המלאי הקיים

דקים שהתקנו אצל לקוחותינו

להתקין דק במבוק עם נטע גינון

חולמים על דק במבוק מרהיב בחצר, בגינה או במרפסת? הגיע הזמן להפסיק לחלום ולהתחיל לעשות. למרבה המזל, עם נטע גינון אתם לא צריכים לעשות הרבה – רק לבחור את הדק, להשתאות מהמוצר ולהתפעל מהתוצאה.

מה אנחנו מציעים לכם מלבד דקים משובחים ויפהפיים מבמבוק? מומחיות, ידע וניסיון מקצועי; חומרי גלם איכותיים ועמידים; התקנה בהתאמה לצרכים, לרצונות ולהעדפות שלכם; מחויבות לקיימות סביבתית; והרבה אהבה לטבע, לסביבה וליופי של הגינה המעוצבת שלכם.

דק מבמבוק הוא חלופה אקולוגית מושלמת לדקים מסורתיים מעץ או מחומרים סינתטיים אחרים, ויש לו יתרונות רבים. הוא ידידותי לסביבה, עמיד מאוד ואיננו מצריך תחזוקה רבה. למעשה, היתרונות שלו עולים על חסרונותיו, ואת החסרונות – כבר הבנו – אפשר להמיר בקלות ליתרונות, אך רק אם תבחרו בדק מבמבוק של נטע גינון.

אם תבחרו את הדק החדש שלכם אצלנו, תשפרו לא רק את היופי ואת הפונקציונליות של אזורי הבית החיצוניים אלא גם תתרמו לסביבה ולמאמצים הרבים לשמירה עליה. השתכנעתם? דברו איתנו. דק הבמבוק החדש שלכם כבר מחכה לכם; וגם אנחנו.

תפריט נגישות

הצעת מחיר משתלמת במיוחד

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!