התקנת דשא סינתטי

ראשי / התקנת דשא סינתטי
עיצוב והקמת גינות פרטיות

בחרתם להתקין בביתכם דשא סינתטי זוהי בהחלט החלטה נבונה, יחד עם זאת חשוב שתדעו מספר דברים לפני שתבחרו מי יתקין את הדשא הסינתטי ובאיזה סוג כדאי לבחור.

בשורות הבאות מביאים לכם צוות נטע גינון מספר המלצות, דגשים וטיפים בנוגע להתקנת דשא סינתטי. קראו את השורות הבאות בקפידה ואם יש לכם שאלות נוספות או זקוקים לייעוץ נוסף אז נשמח שתפנו אלינו.

יתרונות של דשא סינתטי על פני דשא טבעי

יש לדשא סינתטי יתרונות רבים על פני משטח דשא טבעי.

לדשא סינתטי אפשר להתייחס כמעט כמו אל משטח מרוצף מבחינת העמידות והדריכה.

אפשר להציב על דשא סינתטי חפצים שונים בקביעות, אפשר לנסוע עליו עם אופניים ולשחק על הדשא הסינתטי כדור רגל ללא חשש שהדשא ייפגע כמו שיקרה בדשא הטבעי.

כמובן שלדשא סינתטי יתרון משמעותי של חיסכון במים, משאב חיוני אשר חסר בישראל ולא מפסיק להתייקר. לפיכך דשא סינתטי הוא גם פתרון חסכוני לאורך זמן.

עוד יתרון של דשא סינתטי הוא שכמעט ואין לו תחזוקה שוטפת בניגוד לדשא הטבעי שבו התחזוקה היא מהגבוהות שבאלמנטי הגינה.

כלומר, רכשתם מוצר שלאורך זמן יהיה עמיד יותר, יאפשר לכם לחסוך כספים רבים וייתן מראה אסתטי לא פחות מאשר דשא טבעי.

איך בוחרים דשא סינתטי?

כאשר ניגשים לבחירה של דשא סינתטי חשוב לדעת מהיכן מגיע הדשא, שכן רוב הדשאים שנמכרים בארץ הם מיובאים. יתר על כן, רוב המוצרים שתראו בחנויות מגיעים מסין, בדרך כלל הם יהיו באמת זולים יותר אבל זה יבוא על חשבון איכות המוצר והאחריות שתקבלו עליו.

אנחנו מעדיפים לעבוד עם דשאים סינתטטיים תוצרת אירופאית, שכן הם מגלים עמידות רבה יותר, מספקים אחריות רחבה יותר ופשוט נותנים תוצאה טובה הרבה יותר.

ההתקנה של הדשא הסינתטי היא בעצם המרכיב הכי חשוב לאחר בחירת הדגם. דשא סינתטי חייב להיות מותקן אך ורק על חצץ סומסום מפולס ומהודק על מנת לשמור על המראה הכולל שתקבלו בסוף.

יש אפשרות להתקין דשא סינתטי גם ישירות על משטח בטון (בדרך כלל בגגות ומרפסות).

נטע גינון הם מתקינים מוסמכים ומנוסים של מבחר גדול של סוגי דשאים סינתטיים כאשר המובחרים שביניהם הם של EDEL ההולנדית.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים